Close
0212 267 00 38 bilgi@britbee.com

Çocuk gelişim sürecinin en mühim unsuru olan oyuncaklar; çocukların bedensel, zihinsel ve sosyal gelişimlerini etkilemektedir. Britbee, oyuncaklar dünyasının sahip olduğu bu etkinin bilinciyle; hayatınızın en değerli varlığı olan çocuklarınızın hayal güçlerini, yaratıcı yönlerini geliştirecek ve en önemlisi çocuklarınızın sahip olduğu öz güveni ortaya çıkaracak Londra menşeili Jellycat oyuncaklarını Türkiye’ye getirmiştir.

Bir çocuğun hayalinden ilham alarak oyuncaklar diyarına giren Jellycat, Avrupa Birliği (CE ve EN71) ve A.B.D. (ASTM) standartlarına uygun üretimler gerçekleştirmektedir. Çocuklarınızın ruhsal sağlığı kadar, beden sağlığını da önemseyen Jellycat ürünleri; tamamen anti alerjik özelliğe sahiptir. Çocukların uyku düzenini olumlu yönde etkilediği bilimsel olarak kanıtlanan Jellycat “uyku arkadaşları” ile 0-5 yaş grubu çocukların uyku eğitimi çok daha eğlenceli hale gelebiliyor. Uyku arkadaşlarını görür görmez uyku zamanlarının geldiğini anlayan bebek ve çocuklar, geceleri çok daha huzurlu bir şekilde uykuya dalmaktadır.

2012 yılında sektöre hızlı bir giriş yapan Harisse İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti., Jellycat London markasının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir. Avrupa Birliği kalite standartlarına sahip peluş oyuncaklar ithal eden Britbee markası ile, çocukların vazgeçilmezi, annelerinse yardımcısı olmayı hedeflemektedir. Toptan satış imkânına sahip ürünlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz her şey için bilgi[at]britbee.com adresine e-posta göndermeniz yeterli.

Adres: Harisse İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Etiler Mah. İncesu Sok. No:11/4 Beşiktaş – İstanbul